Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

KRISTÍNA

koncert
Datum: Středa 25. března 2015 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Delší sestřih uvidíte 30.3.2015.

KRISTÍNA & band

Mladá populární zpěvačka Kristína je zpěvačkou roku CZ & SK hudebních cen ÓČKO 2011. V prestižní anketě Český Slavík 2012 se umístila na 4. místě v kategorii Slavíci bez hranic. V červu 2012 vyšlo už její 3. album s názvem NA SLNEČNEJ STRANE SVETA. Je také nejhranější slovenskou interpretkou v České a Slovenské republice za rok 2010. Ve stejném roce se na Slovensku v anketě Slávik umístila na 4. místě (v roce 2011 a 2012 na 6. místě), vyhrála kategorii Rádio Slávik a Hit roku s písní Horehronie!

V průběhu 5 let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety česko - slovenského showbyznysu. Za toto krátké období se stihla prosadit hity - Horehronie, Pri oltári, Stonka, Jabĺčko, Vráť mi tie hviezdy, V sieti ťa mám, kterými dobyla první místa hitparád. Jedním z významných úspěchů její dosavadní kariéry bylo vítězství v nejprestižnější hudební soutěže EUROSONG Contest 2010 na Slovensku. Prvenství si vyzpívala písní "HOREHRONIE", kterou složil autor hudby Martin Kavulič a legendární textař a básník Kamil Peteraj.

Koncem roku 2014 Kristína absolvovala česko - slovenské "HOREHRONIE TOUR 2014". Představila se celkem ve 12 městech. Zpěvačka Kristína také představila novou skladbu s názvem „Navždy“. Autorem textu je legendární textař Kamil Peteraj, který ho věnoval jako svatební dar svému synovi. K nové skladbě už Kristína natočila poutavý videoklip. Kristínina hudba oslovuje široké publikum, její vystoupení je vhodné pro každou věkovou skupinu. Více informací o zpěvačce a termíny koncertů naleznete na www.kristinamusic.sk

Fotogalerie